بالش پشت کمری مموری فوم

گارانتی 18 ماه گارانتی قطعات شرکت مدیا سرویس

زمان تحویل : 3 روز کاری

قیمت :


400,000 تومان

تعداد :

+ -

پشت کمری مدیکو با انحنایی که دارد گودی کمر را پر کرده و از ایجاد درد و ناراحتی جلوگیری می کند. با تغییر شکل فوم داخلی، به صحیح نشستن شخص روی صندلی اداری کمک میکند.
پشت کمری اداری ساخت شرکت مدیکو از فوم هوشمند یا مموری فوم ساخته شده و برای پرکردن گودی کمر و اصلاح وضعیت نشستن در
محیط کار استفاده می شود. صندلی های مورداستفاده در محیط های کار عموماً گودی کمر را پر نمی کنند. این امر باعث می شود که فشار وزن بالاتنه روی مهره های پایین کمر بیفتد و باعث درد و ناراحتی شود. ازطرفی شخصی که در حال کار کردن است، توجه کمتری به وضعیت
نشستن خود می کند و ممکن است ناخودآگاه مدت زیادی در وضعیت ناصحیح قرار بگیرد.
پشت کمری اداری هوشمند حالت خود را با شکل بدن تغییر می دهد و ستون فقرات را در یک راستا حفظ می کند.
هنگامی که وزن بالاتنه روی فوم مموری مدیکو قرار می گیرد، شروع به تغییر حالت دادن می کند و شکل بالاتنه را به خود می گیرد. فوم مدیکو خاصیت انعطاف پذیری خاصی دارد. اگر وزن بالاتنه از روی فوم هوشمند برداشته شود، با مقداری تاخیر به حالت اولیه ی خود برمی گردد. همین امر باعث راحتی فوق العاده محصولات ساخته شده از فوم مدیکو است.
روکش پشت صندلی 100درصد تنفسی بوده و قابل تعویض و شست وشو است. این روکش ضمن نرمی و لطافت زیاد، با جذب رطوبت بدن، از خیس شدن و عرق کردن بیش از حد کمر جلوگیری می کند.
 

وزن خالص: 800 گرم
وزن با بسته بندی: 1000 گرم
سایر توضیحات: پشت کمری مدیکو با انحنایی که دارد گودی کمر را پر کرده و از ایجاد درد و ناراحتی جلوگیری می کند. با تغییر شکل فوم داخلی، به صحیح نشستن شخص روی صندلی اداری کمک میکند.

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است